Επιτυχόντες

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΑΓΓΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ , ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΔΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΡΑΒΑΝΗΣ ΦΑΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΒΕΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΝΗ ΖΩΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΚΑΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΚΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΛΑΒΑ ΕΛΠΙΔΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΓΡΑΨΑ ΝΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ –ΥΔΑΤ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΙΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΗΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΦΩΚΙΩΝΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΑΘΡΕΠΤΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΑΡΑΒΙΑ ΕΒΕΛΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΚΑΡΝΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΚΑΦΕΝΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΜΑΡΚΕΝΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΒΑΣΙΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΡΗΤΗ)
ΚΟΡΦΟΞΥΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΤΣΩΝΗ ΝΑΝΤΙΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΥΣΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ –ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΟΥΤΣΟΥΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΚΥΡΙΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΖΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Η/Υ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΛΕΡΙΟΥ ΠΑΡΙΑΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΛΙΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΟΥΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΛΦΑ ΕΛΕΝΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΓΑΛΙΑ ΑΡΕΤΗΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΔΑΝΑΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΙΓΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΔΡΑΜΑ)
ΜΕΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤIΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΟΥΣΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΖΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΡΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΠΑΧΡΑ ΚΙΚΗΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΝΕΦΕΛΗΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΟΥΜΠΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑΣ)
ΜΠΟΥΡΔΟΥΣΗ ΠΕΓΚΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΠΟΥΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΝΤΑΒΡΗ ΜΥΡΤΩΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΝΤΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΞΕΝΟΥ ΧΑΡΑΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΞΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΛΑΤΣΟ ΛΟΡΕΝΤΑΝΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΟΡΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑΣ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΓΩΓΩΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΡΑΓΚΑΒΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ))
ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
ΡΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΙΓΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΣΙΜΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΚΛΗΒΑΝΙΩΤΗΣ ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΛΩΜΟΥ ΔΑΝΑΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΜΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΦΑΕΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΚΩΣΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΖΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΙΣΣΙΝΚ ΑΧΙΛΛΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΓΚΑ ΧΛΟΗΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΤΣΑΝΤΑΡΛΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΥΡΑΜΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΑΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΦΕΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΦΙΛΗ ΠΕΝΝΥΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΦΟΓΚΛ ΜΑΡΙΛΕΝΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΝΝΙΝΑ)
ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΜΕ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΗΣΤΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)